Projektowanie łazienek 3D | Nasze Portfolio

Projekty łazienek w formacie 3D

Aby uzyskać wnętrze funkcjonalne, komfortowe i bardziej indywidualne, czasem wystarczy naprawdę niewiele, jak chociażby niewielka korekta geometrii pomieszczenia, wprowadzenie zmian w jego oświetleniu, czy też zastosowanie odpowiednich technik.

Nasza fachowa obsługa jest w pełni świadoma, że często przy projektowaniu tak małych wnętrz jakimi są zazwyczaj łazienki, należy nieraz pójść na kompromis i ustalić priorytety projektowe w całym domu/ mieszkaniu.

Zapraszamy do zapoznania się z naszymi przykładowymi projektami poniżej. Wszelkie prawa zastrzeżone!

Palmex oferuje swoje usługi projektowania łazienki 3D i transportu GRATIS!

Warunkiem skorzystania z promocji jest zakup płytek i armatury sanitarnej, które zostały umieszczone w projekcie.

Dlaczego warto?


Chyba nikt nie ma wątpliwości, że dobrze zaprojektowana łazienka to estetyczne i funkcjonalne pomieszczenie, które ma za zadanie cieszyć jego użytkownika. Dobór odpowiednich urządzeń sanitarnych i kafelek przysparza wiele problemów, a wyobrażenie sobie aranżacji na podstawie płaskiego szkicu jest dość trudne. Brak wizualizacji wnętrza na etapie jego projektowania prowadzi bardzo częto do rozczarowania z efektu finalnego gotowego pomieszczenia.

Pomoc w planowaniu i profesjonalne porady


Jest to coś, czym zajmujemy się od wielu lat i nasze doświadczenie jak i profesjonalna aranżacja w 3D pozwoli Wam zobaczyć Waszą łazienkę zanim ją dla Was wyremontujemy. Pomożemy Wam optymalnie wykorzystać powierzchnię oraz wybrać najkorzystniejsze rozwiązania techniczne. Zapraszamy do kontaktu pod numerem 32 286 40 02 lub 502 090 012 w celu ustalenia szczegółów. Jesteśmy również do dyspozycji naszych klientów 6 dni w tygodniu w naszym sklepie w Bytomiu przy ul. Frenzla 30.

Salon Łazienek Palmex w Bytomiu

Zapraszamy do

naszego salonu w Bytomiu!

Remont łazienki?

Zadzwoń do nas 32 286 40 02

Share This